Şal Bağlama Teknikleri - Üreticisinden En Kaliteli Şal Modelleri - AkTrend Şal
Üreticisinden En Kaliteli Şal Modelleri - AkTrend Şal
Çağrı Merkezi
Şal Bağlama Teknikleri
29 Mart 2024
Şal Bağlama Teknikleri

Herkesin gardırobunda bulunan şallar, bandalar bu yaz yine gün yüzüne kavuşuyor. Sade stilinize hareket katacak olan bu renkli aksesuarlar ilgi çekici görünümleriyle sadece sokak stilini değil ünlülerin kırmızı halı tarzlarını dahi ele geçiriyor. Bizler bu sezon yeniden canlanan bandana stilini tarzınıza taşımanızı sağlayacak olan beş modeli hazırladık.

Parisienne Bir Hava: Boyunda Eşarp
Audrey Hepburn, Elizabeth Taylor ve Grace Kelly gibi birçok Hollywood yıldızının kullandığı boyuna eşarp bağlama stili, Paris stili bir başka ismiyle Parisienne stilin imzası haline gelmiştir. Siz de zarif stilinize biraz kontrat biraz hareket katmak istiyorsanız bu ikonik bağlama tarzını mutlak denemelisiniz.

Yeni Nesil Kemer: Bele Bandana
2000’lerde pek çok tarzda kullanılan eşarplar bu sezon jean pantolonları ele geçiriyor. Kemer kullanmayı sevmeyenlerdenseniz bu eşarp modasını mutlaka denemelisiniz. Kıyafetinize renk katacak ve ince belinize dikkat çekecek olan bu eşarp bağlama modeli ile özgün bir tarza sahip olabilirsiniz.

Hem Hipster Hem Bohem: Topuza Eşarp

Baharı müjdeleyen festival tarzını günlük stilinize taşımaya hazır olun! Ünlülerin de farklı festival stilleriyle modayı tekrar yazmaya başladığı dönemde bandanalar baş tacı oluyor. Bu yıl en çok göze çarpan model ise yarım toplanmış topuzun çevresine bağlanan desenli bandanalar oldu.

Yorum bırakın
Toplam Yorum Sayısı 0
Henüz yorum eklenmemiş
İşleminiz Sürüyor, Lütfen Bekleyiniz